Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Pierwsze Warsztaty Pokrzywkowe już za nami. Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom i Wykładowcom. Szczególne i serdeczne podziękowania należą się Pacjentom, którzy poświecili swój czas i zechcieli się podzielić z lekarzami swoimi problemami.

Warsztaty miały niezwykły wymiar praktyczny, pozwoliły na lepsze poznanie choroby, bezpośredni kontakt z chorym i zapoznanie się ze zmiennym i indywidualnym przebiegiem różnych odmian pokrzywki oraz praktycznymi aspektami diagnostyki i leczenia. Czy taka forma szkolenia jest potrzebna? Zdecydowanie tak, najcięższe odmiany pokrzywki przebiegające z anafilaksją są bardzo późno rozpoznawane, w tym również przez specjalistów. Wynika to z różnych przyczyn m.in. relatywnie rzadkiego występowanie choroby, dynamicznego/zmiennego i indywidualnego jej przebiegu oraz współwystępowania u jednego chorego różnych odmian tej choroby.

Zatem, serdecznie zapraszamy na drugie Śląskie Warsztaty URTICARIA&ANGIOEDEMA, które odbędą się 22.09.2018 roku.

Temat wstępny: „Obrzęk naczynioruchowy oraz anafilaksja w przebiegu pokrzywki indukowanej i mastocytozy”. Miło nam poinformować, iż z dniem 1 stycznia 2018 roku rozpoczynamy zapisy na kolejną, drugą edycję. Już teraz serdecznie zapraszamy. Po więcej informacji kliknij tutaj ⇨

 

Warsztaty zorganizowano we współpracy z