Szanowni Państwo,

chcemy serdecznie Państwa zaprosić na przyszłoroczną edycję Sympozjum Young Women, która będzie dziesiątym, jubileuszowym naszym spotkaniem. Ogromnie pragniemy, aby było to spotkanie wyjątkowe pod każdym względem. Wierzę, że przygotowany program merytoryczny jak i całego Sympozjum, spotka się z Państwa uznaniem i zainteresowaniem. Po raz drugi chcemy Państwa zaprosić do Hotelu Novotel Centrum w Warszawie, w dniach 12-13 stycznia 2018 r.
Mamy nadzieję, że tak wybrana lokalizacja pozwoli na dogodne i sprawne dotarcie z różnych stron Polski. Wierzymy, że Jubileuszowa edycja Young Women 2018 będzie spotkaniem wirtuozerskim, jedynym w swoim rodzaju – pełnym dyskusji i polemiki, które zachowają Państwo w swoich wspomnieniach. 

W imieniu Komitetu Naukowego oraz firmy Grupa Medica serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy.

Więcej informacji na stronie: http://grupamedica.pl/x-jubileuszowe-young-women-sposob-na-zdrowie-kobiety-sposob-na-zdrowie-dziewczynki-12-13-01-2018-warszawa/

Prof. dr hab. n. med. Violetta Skrzypulec-Plinta
Przewodnicząca Komitetu Naukowego

oraz Organizator Sympozjum – grupa medica

Konferencja jest skierowana do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2008 r. nr 45, poz. 271).
Wstęp na wystawę Sponsorów wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.